• Kontynent
  • Długość wyjazdu
Widok:
DA-409

ARCHIPELAG FIDŻI

Magiczny Świat Oceanii

ARCHIPELAG FIDŻI - Magiczny Świat Oceanii 0 10 dni

Zapraszamy na wielką wyprawę po niewiarygodnej Oceanii. Położenie na „końcu świata” i naturalna izolacja zapewniają komfort podróżowania do wielu urokliwych zakątków, bez narażenia się na spotkanie z tłumem turystów, charakterystycznym dla masowych wycieczek w inne rejony naszego globu. 

Celem naszej wycieczki będzie Archipelag Fidżi - wyspiarski kraj otoczony przepięknymi rafami koralowymi. Gwarantujemy, że krajobrazy i lokalne klimaty Was oczarują!

Odwiedzimy wioski, w których weźmiemy udział w ciekawych obrzędach i spotkamy pogodnie nastawionych do życia tubylców. Wyruszymy na podbój kanionów i dziewiczych plaż, dotrzemy do ukrytych w dżungli wodospadów i odwidzimy egzotyczne ogrody. Poznamy równiż osobliwą architekturę kolonialną dwóch najwię
kszych w tym państwie miast.

Będzie to podróż aktywna, wymagająca nieco wysiłku i dostarczająca niemałą porcję adrenaliny. Będzie tam na nas czekało tak wiele atrakcji, że czas, jaki spędzimy i tak wyda się zbyt krótki… Z pewnością żal nam będzie opuszczać tą baśniową krainę na Końcu Świata…

DA-372

ARMENIA

Pełnym tchem!

ARMENIA - Pełnym tchem! 0 9 dni

Należysz do tych osób, dla których świat nie ma barier, a propozycja wyprawy w nieznane jest najlepszym możliwym sposobem spędzania czasu? Wycieczka do Armenii to prawdziwa podróż, w trakcie której przekroczysz swoje dotychczasowe granice.
Brzmi odważnie? To dobrze, bo tak właśnie będzie. Wyprawa do Armenii to coś, co pozwoli Ci zaczerpnąć tchu!

DA-405

AUSTRALIA i NOWA ZELANDIA

Perły Antypodów

AUSTRALIA i NOWA ZELANDIA - Perły Antypodów 1 985 EUR 23 dni

Zapraszamy na prawdziwą przygodę! Wyprawa do Australii i Nowej Zelandii zawiedzie nas aż na skraj świata! Będzie to podróż długa i intensywna, obfitująca w niezwykłe doznania i wspaniałe przygody.
Szlakiem dawnych osadników dotrzemy do egzotycznego świata, gdzie pod Krzyżem Południa żyją niezwykłe, nigdzie indziej niespotykane stworzenia – dziobate ssaki, nielotne papugi i pluszowe misie!

Wycieczka do Australii i Nowej Zelandii oszołomi nas i zachwyci! Poznamy baśniowy świat nowozelandzkich krajobrazów, jedynych miejsc na świecie, gdzie można odtworzyć, w wyobraźni lub w filmie, krainy Elfów i Hobbitów, gdzie mgły groźnego Mordoru unoszą się nad nagimi skałami a magiczne jeziora odbijają ośnieżone szczyty!
Nigdzie indziej nie zobaczymy paproci drzewiastych i gejzerów sięgających nieba! Nigdzie indziej nie zobaczymy ogromnych drzew kauri. Zarówno w Nowej Zelandii, jak i Australii spotkamy wiele endemicznych gatunków roślin i zwierząt.
Antypody to świat odizolowany od innych lądów i stosunkowo niedawno zasiedlony przez białego człowieka. Będziemy szukać śladów pierwszych osadników, poznawać miasteczka niezmienione od czasów Gorączki Złota, odnajdować pozostałości niechlubnej więziennej historii z czasów, gdy Koniec świata był miejscem zsyłania przestępców. Poszukamy też śladów dawnych kultur – aborygeńskiej i maoryskiej. Poznamy tradycje i zwyczaje pierwotnych ludów zamieszkujących Najdalsze Brzegi Świata.
Powędrujemy górskimi szlakami i popłyniemy rwącymi rzekami. Odkryjemy rajskie plaże, których piękno przekracza wszelkie wyobrażenia. Poznamy współczesność Antypodów – oszałamiająco piękne, nowoczesne i czyste miasta, w których drapacze chmur sąsiadują z przepiękną architekturą kolonialną.
Przyjrzymy się z bliska największym morskim ssakom – wielorybom i orkom, a może nawet uda nam się popływać w towarzystwie delfinów!
Nie sposób w kilku słowach opisać wszystkich atrakcji, jakie czekają nas na Antypodach!
Będzie to podróż aktywna, wymagająca nieco wysiłku i dostarczająca adrenaliny. Chętni będą mogli się wspinać, wyruszać na trekkingi, skakać na bungee, wiosłować.
Na Antypodach jest tyle do zobaczenia, że czas, jaki tam spędzimy i tak wyda się zbyt krótki… Z pewnością żal nam będzie opuszczać te baśniowe krainy na Końcu Świata…

AN-104

BOTSWANA, ZIMBABWE, RPA

Delta, Chobe & Kruger

BOTSWANA, ZIMBABWE, RPA - Delta, Chobe & Kruger GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 13 dni

Leaving Johannesburg we make our way to Khama Rhino Sanctuary before departing for Maun and our Okavango Delta three day adventure where you will become an expert at “poling” your mokoro through the waterways. Heading North we visit Chobe National Park for a game viewing boat cruise. 

We arrive in Victoria Falls where the available activities are limitless. Board the truck for your two day transit to Johannesburg and the start of your Kruger tour. Spot the big 5 on safari and before returning to Johannesburg, we will visit the Panorama Route, Gods Window, Bourke’s Luck Potholes and Blyde River Canyon.

DA-303

CHINY EGZOTYCZNE

Sekrety Azji

CHINY EGZOTYCZNE - Sekrety Azji 1 160 EUR 12 dni

Odkryj Miasto Wiecznej Wiosny w czasie wyprawy do Chin Egzotycznych! Rozkoszuj się niepowtarzalnym klimatem 2 500-letniej prowincji Yunnan, zobacz lamaistyczny klasztor Songzanling, który kryje w sobie niezwykle barwne freski, złote lampiony i stare księgi. Poczuj na własnej skórze tchnienie Azji!

Podczas naszej eskapady dotrzemy do sekretów Lijiang, tradycyjnego miasta uznawanego za najpiękniesze w całym kraju, wyruszymy do niesamowitego wąwozu, poczujemy tchnienie Tybetu, a po koniec znajdziemy chwile na wypoczynek wybierając jedną z rajskich plaż tropikalnej wyspy Hainan. Można tam podziwiać egzotyczna przyrodę, plażować i pływać w ciepłych wodach Morza Południowochińskiego.

Szykują się emocje i wspaniałe wspomniena egzotyczne!

DA-301

CHINY KLASYCZNE

Cesarskie Skarby

CHINY KLASYCZNE - Cesarskie Skarby 1 290 EUR 11 dni

Wyprawa przygodowa nie zostawiajaca miejsca na nudę! Pokażemy Ci rzeczywistości made in China w najczystszym wydaniu. Odwiedzimy miejsca znane i popularne, oraz te schowane gdzieś przy bocznych ścieżkach. Spragniony prawdziwej podróży, w czasie której będziesz mógł zobaczyć codzienne życie i zajrzeć w oczy mieszkańcom? Wycieczka do Chin jest tym czego Ci trzeba!

Dzień po dniu poznawać będziemy najpiękniejsze zakątki kraju, odwiedzimy wspaniałe cesarskie rezydencje, ogrody i zabytki, urokliwe zaułki starych miast i niezwykłe muzea.

W Pekinie odwiedzimy m. in. Zakazane Miasto, Plac Niebiańskiego Spokoju, Wzgórze Węglowe, Świątynie Niebios i Świątynie Lamy. W Xi’an zobaczymy słynną Armie Terakotową, w Szanghaju Świątynię Nefrytowego Buddy i pięknie wyglądające ogrody, w których znajdują się liczne herbaciarnie. Miejsca idealne do wypoczynku.

Nie ma czasu do stracenia – zapisz się na wyjazd i poznaj smak prawdziwej przygody!

DA-302

CHINY KLIMATYCZNE

Magia Orientu

CHINY KLIMATYCZNE - Magia Orientu 1 180 EUR 14 dni

Przed nami kolejna wyprawa marzeń do Chin. Tym razem będą to głównie miejsca klimatyczne o niepowtarzalnym nastroju i z oryginalnym tchnieniem Orientu. Ruszaj z nami!

Podczas tej dwutygodniowej eskapady do Chin zobaczymy miejsca niezwykłe, które rzadko odwiedzane są przez masy turystów. Posąg czerwonego Buddy w Leshan to tylko jeden z takich przykładów. Podobnie jak góry Emeishan sięgające 3000 m.n.p.m.  (jedno z najważniejszych duchowych miejsc kraju).

Zwiedzimy także baśniowe Guilin ozdobione finezyjnymi formacjami skalnymi, zaglądniemy do niesamowitych jaskiń ukrytych nieopodal centrum miasta. Poznamy bliżej kulturę i lokalne przy...smaki.
Wyruszymy do krainy bajkowych tarasów ryżowych, formowanych z ogromnym wysiłkiem wiele lat przez lokalne mniejszości etniczne. Wstąpimy do wiosek plemiennych, których mieszkańcy do dziś przywdziewają często barwne stroje ...
Nie mamy czasu do stracenia - wyruszmy naprzeciw przygodzie!

DA-304

CHINY POŁUDNIOWE

Etniczne Ścieżki

CHINY POŁUDNIOWE - Etniczne Ścieżki 1 690 EUR 21 dni

Wyruszymy na spotkanie z sekretami wielkich chińskich religii oraz poszkiwania recepty na ... Długowieczność. Wtopimy się w życie codzienne, rytuały i tradycje mieszkańców kilu regionów Państwa Środka ...

Zejdziemy z utartych szlaków, poznamy bajkowy podziemny świat, będziemy się napawać niewiarygodną egzotyczną scenerią.

Gdziekolwiek się znajdziemy, będziemy rozkoszować się bliskością i pięknem dziewiczej przyrody.

Urozmaicony program, łączący intensywne zwiedzanie z odpoczynkiem w pięknych miejscach sprawi, że będzie to wyprawa niezapomniana i jedyna w swoim rodzaju.

AN-111

KENIA, TANZANIA, MALAWI, ZAMBIA, ZIMBABWE

East African Adventure

KENIA, TANZANIA, MALAWI, ZAMBIA, ZIMBABWE - East African Adventure GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 21 dni

Taking you into the heart of East Africa, this tour is the optimal bush and beach experience, with a little adventure thrown in to keep you on your toes. 

We make our way to Arusha and the Serengeti National Park where you are sure to see incredible wildlife before setting off for the white sand beaches and crystal clear waters of Zanzibar, perfect for rest and relaxation after a busy big 5 safari. We travel into the warm heart of Africa, Malawi and spend some time on the shores of her fresh water lake and finally on to the pristine South Luangwa National park in Zambia.

AN-112

KENIA, UGANDA

Masai Mara & Gorillas

KENIA, UGANDA - Masai Mara & Gorillas GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 14 dni

This tour starts with a visit to the Masai Mara National Park and its wide open plains full of wild animals. We take in the spectacle of Lake Naivasha and the Nakuru National Park – a great place to spot flamingos. We then cross into Uganda where you can explore Kampala or visit a Chimpanzee sanctuary.

We stop in at Lake Bunyoni on the way to the gorilla trekking. The mountain gorilla is extremely endangered and visiting them is a great way to ensure their survival as each permit raises money for their conservation. We tour back to Nairobi via the Queen Elizabeth National Park, Jinja and Eldoret.

AN-113

MALAWI, ZIMBABWE, ZAMBIA, TANZANIA

Victoria Falls & Malawi

MALAWI, ZIMBABWE, ZAMBIA, TANZANIA - Victoria Falls & Malawi GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 11 dni

Victoria Falls is an adventurous way to start any tour and this is no exception! Catch up on all the activities in Zimbabwe before leaving for Lusaka in Zambia. We head to South Luangwa National Park where there is a high concentration of leopards and hippos and we start moving into “real Africa”.

We travel along the edge of Lake Malawi where you can kayak, swim and snorkel in sparkling clear fresh water before ascending out of the Great Rift Valley and on to Dar es Salaam. This tour is offered in a North and South direction and guests can camp or be accommodated.

DA-324

MYANMAR (dawna Birma)

Tropami Złotych Klimatów

MYANMAR (dawna Birma) - Tropami Złotych Klimatów 1 670 USD 9 dni

Niezwykła wycieczka do Myanmaru -wędrówka przez tajemniczą krainę o wspaniałej kulturze; spotkanie z bujną tropikalną przyrodą i przyjaznymi, pełnymi łagodności i głęboko religijnymi ludźmi.

Czekają na nas setki fantastycznych zabytków buddyjskiej architektury i klasztory z mnichami, mniszkami i tajemniczymi rytuałami odprawianymi ku pomyślności wszystkich czujących istot.

W dawnej Birmie - dzisiejszym Myanmarze wzywają nas ku sobie rozległe równiny i zielone góry, niezapomniane wschody i zachody słońca. Otuli nas wilgotne, przesycone zapachem lasu i kadzideł powietrze. To wszystko czeka nas w Myanmarze – kraju odległym zarówno geograficznie jak i kulturowo. Miejscu oddalonym od nas o tysiące kilometrów. Czy warto je pokonać, by zobaczyć to wszystko na własne oczy? Czy wycieczka do Myanmaru może okazać się realizacją podróży marzeń? Przekonajcie się sami i już dziś zapiszcie na wyjazd.

AN-106

NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE

Desert & Delta

NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE - Desert & Delta GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 14 dni

Our tour begins in the adventure capital of Namibia, Swakopmund, where you can try your hand at quad biking, sand boarding and skydiving. If you’re in the mood to explore, you can take your time and admire the architecture and quaint shops or take a scenic flight over the coastal town.

Heading inland, we visit a community of Himba people before arriving in Etosha National Park for a unique opportunity to see the desert elephants of Namibia. After visiting Windhoek, the next highlight of the tour is a two night expedition to the Okavango Delta in Botswana before heading to Chobe National Park and Victoria Falls.

AN-102

RPA

Garden Route

RPA - Garden Route GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 7 dni

Enjoy a 7 Day tour from Cape Town to Port Elizabeth and travel through some of the most beautiful regions in South Africa. We travel inland to discover some of the Western Cape’s most popular wine routes and then continue on to Oudtshoorn, home of the magnificent Cango Caves. 

We also visit The Garden Route, Tsitsikamma National Park, and the Addo Elephant National Park where you will have a great opportunity to take in a variety of scenes from dense coastal forest with rivers that meet the sea to the charming and quirky characters that litter the arid Karoo.

AN-107

RPA, BOTSWANA, NAMIBIA, ZIMBABWE, ZAMBIA, MALAWI, TANZANIA

Delta to Dar es Salaam - North

RPA, BOTSWANA, NAMIBIA, ZIMBABWE, ZAMBIA, MALAWI, TANZANIA - Delta to Dar es Salaam - North GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 19 dni

On this tour from Johannesburg to Dar es Salaam (and vice versa), we seek out some of Africa’s top safari destinations. We will explore the waterways of the Okavango Delta by dugout canoe (traditionally known as a mokoro) on a three day adventure.

We then head to Chobe National Park where we will sip on sundowners as we watch the sun set over elephants bathing and hippos grunting. Stand above the heights of Victoria Falls and look for rainbows in the sunshine before heading to Zambia to discover the secrets that lie within the South Luangwa National Park.

AN-109

RPA, LESOTHO

Garden Route & Lesotho – North

RPA, LESOTHO - Garden Route & Lesotho – North GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 13 dni

This adventure takes you along the South African coast from Cape Town to Durban. Discover an indigenous forest in the heart of the Garden Route and visit some of the country’s most scenic attractions. On the way to Durban, we visit a number of world renowned National Parks including Addo Elephant National Park where you can tick off the Big 5. 

There are many exciting activities available on this route including wine tasting, bungee jumping, canoeing, game driving and exploring new surrounds; however; if you just want to kick off your shoes and take a walk along one of Durban’s beaches, you can do that too!

AN-101

RPA, NAMIBIA

Desert Explorer

RPA, NAMIBIA - Desert Explorer GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 7 dni

Big open skies, panoramic views and spectacular sceneries make this 7 Day Desert Explorer tour a firm favourite on everyone’s bucket list! From Cape Town – one of the world’s most beloved cities – to the Fish River Canyon and the Namib Desert, the contrasts and natural wonders never cease to amaze. 

Paddle the Orange River, watch the sun rise over the desert dunes, have dinner on the rim of the world’s second largest canyon and try some of South Africa’s finest wines. All you have to do is book this tour and join us on an adventure of a lifetime!

AN-108

RPA, NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE

Cape Town to Victoria Falls – North

RPA, NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE - Cape Town to Victoria Falls – North GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 20 dni

Our Signature and most popular tour, the Cape Town to Victoria Falls 20 Day tour, highlights Southern Africa’s most incredible sights. Begin your tour at spectacular Table Mountain in Cape Town and travel all the way up to the barren salty flats of the Etosha Pans in Namibia.

On the way we will stop to watch the sunrise from the top of Dune 45 in Sossusvlei, paddle down the Orange River in Namibia and visit the bustling town of Swakopmund. From Etosha we travel to Botswana where you can take a Mokoro ride through the Okavango Delta and then watch the sunset on a boat cruise on the Chobe River before finishing your tour in Victoria Falls, the ultimate way to experience Africa!

AN-110

RPA, SWAZILAND, MOZAMBIK

Discover Mozambique

RPA, SWAZILAND, MOZAMBIK - Discover Mozambique GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 14 dni

Walk with rhinos and on deserted beaches on our 14 Day Mozambique in comfort tour. We will whisk you away from Johannesburg to the surfing mecca of Tofo where you can swim with whale sharks and dive with manta rays. On the way there we travel through emerald-hilled and game rich Swaziland.

Once we’ve passed Tofo, we continue to the Bazaruto archipelago in Mozambique where you will take an overnight dhow safari and snorkel in aquarium like conditions. Don’t forget to gorge yourself on ocean fresh seafood while sitting on a white sand beach. Heading south, we catch up with the big five in Kruger National Park.

DA-323

TAJLANDIA

Tropami Skarbów Syjamu

TAJLANDIA - Tropami Skarbów Syjamu 660 USD 10 dni

Nie będą to banalne wakacje spędzone przy hotelowym basenie z drinkiem w ręku. Proponujemy ekscytującą i pełną wrażeń wyprawę do Tajlandii - kraju, w którym spotkamy gościnnych mieszkańców, bujną tropikalną roślinność i niezwykłe krajobrazy.

W trakcie wyjazdu do Tajlandii przede wszystkim chcemy przeżyć niezapomniane chwile na łonie egzotycznej i fascynującej przyrody. To jednak wyprawa szczególna - nie przeoczymy żadnej okazji, żeby podziwiać niezwykłe dzieła człowieka.
Odwiedzimy Bangkok, jego turystyczne ulice pełne straganów, barów i restauracji, złote stupy, świątynie buddyjskie i dzielnicę chińską. Przyjrzymy się życiu mieszkańców i ich zwyczajom. Poznamy niezwykłe potrawy miejscowej, bardzo pikantnej, kuchni. Kulinarna wyprawa do Tajlandii jest bowiem wyjątkowym przeżyciem.
Otoczeni egzotyczną przyrodą powędrujemy szlakiem wodospadów w Parku Narodowym Trzygłowego Słonia; będziemy mieli sposobność podróżować przez bajeczną krainę „Tajskich Fiordów” i odwiedzimy "Królestwo Tygrysa", gdzie bez obaw można głaskać te wspaniałe koty. Czy to nie wystarczy by zrozumieć, że wczasy all inclusive w Tajlandii to nie wszystko? Na wyprawie przygodowej czeka nas jeszcze więcej wrażeń.

Przy moście na rzece Kwai i w Wąwozie Ognia Piekielnego dotkniemy historii najnowszej, lecz nie zatrzymamy się tu na dłużej, gdyż czeka na nas plaża i słońce teraźniejszości. Tak, i na to będziemy mieć czas – pływanie i leniuchowanie u podnóża nadmorskich skał.
Miłośnicy fotografowania będą mieli niezliczone okazje do robienia niezwykłych zdjęć w równie niezwykłych miejscach.
No i oczywiście – zakupy:-) Nie można przecież z egzotycznej wyprawy nie przywieźć wspaniałych pamiątek i upominków.

DA-100

TANZANIA - KILIMANDŻARO

Na Dachu Afryki

TANZANIA - KILIMANDŻARO - Na Dachu Afryki 2 090 USD 9 dni

Daj się skusić na wyjazd do Tanzanii! Szlak ku Dachowi Afryki powiedzie nas przez wszystkie strefy afrykańskiej roślinności. Twoja wyprawa na Kilimandżaro zacznie się na sawannie, powiedzie przez tropikalny las, a zakończy w krainie wiecznych śniegów. Z naszą pomocą podołasz wyzwaniu!

Na skutek ocieplania się klimatu, lodowce w szczytowych partiach góry szybko znikają i w pewnych porach roku występują w formie niemal szczątkowej. Wejście na szczyt to naprawdę COŚ – oto zdobywamy jeden z klejnotów w koronie Ziemi! A jakie widoki! Wycieczka do Tanzanii da Ci satysfakcję i dostarczy mnóstwa wrażeń!

DA-358

Wyprawa do GRUZJI

Wznosząc Pochwalne Toasty

Wyprawa do GRUZJI - Wznosząc Pochwalne Toasty 0 12 dni

Wyrusz z nami do niezwykłego świata i odkryj piękno Gruzji! W czasie wyprawy do Gruzji przekonasz się na własnej skórze czym jest gruzińska gościnność, poznasz smak oryginalnego chaczapuri i wzniesiesz toast podczas supry – nie zwlekaj  i wyjedź z nami!

Podczas wycieczki do Gruzji poznasz wiele malowniczych rejonów, odwiedzisz ciekawe monastyry często ukryte w najróżniejszych miejscach kraju i dowiesz się jak płynie tu zwykłe, codzienne życie. Wyjazd do Gruzji otworzy Ci oczy na to co dzieje się dookoła Ciebie. Z nami, choć na moment, zwolnisz tempo i odpoczniesz w przyjemnym klimacie.

Wędrówki górskimi szlakami będą nam towarzyszyć podczas całej wyprawy, dzięki czemu będzie wiele okazji do zrobienia zdjęć w sprzyjających okolicznościach przyrody. Podziwiać będziemy perełki architektoniczne największych miast Gruzji takich jak Tbilisi czy Kutaisi. Spróbujemy lokalnych przysmaków podawanych nie w restauracjach dla turystów a u typowych gruzińskich rodzin, które z przyjemnością nas ugoszczą.

Będziemy w miejscach chętnie odwiedzanych przez największych tego świata – Puszkina, Tołstoja, a nawet Aleksandra Wielkiego. 

Znajdziemy się w uzdrowisku, a także skalnym mieście, w którym na 13 poziomach zachowało się ponad 250 komnat, fragmenty tuneli, schodów oraz sieci kanalizacyjnej, a na koniec naszej wyprawy odpoczniemy we wspaniałym resorcie Batumi usytuowanym tuż nad Morzem Czarnym.

Czy potrzeba Ci czegoś więcej? Zapisz się na wyjazd i przeżyj niesamowitą przygodę razem z Dragon Adventures – ZAPRASZAMY!

DA-353

Wyprawa do INDII

Poza czasem

Wyprawa do INDII - Poza czasem 0 12 dni

Wszędobylskie krowy, tłumy ludzi. Podczas wyprawy do Indii przekonamy się, że spotkany na ulicy Hindus na na pytanie „która godzina?” przepraszająco wzruszy ramionami. Nie powie, bo nie wie, nie ma zegarka. W Indiach życie mierzone jest inną miarą niż upływające godziny. W Indiach wszystko jest na last minute.

DA-202

Wyprawa na KUBĘ

Smak Rumu i Cygara

Wyprawa na KUBĘ - Smak Rumu i Cygara 0 16 dni

Zapraszamy do samego serca Karaibów! Uprowadzimy Cię w sam środek kubańskiej zawieruchy! Wyprawa na Kubę czeka na Ciebie!
Będziemy podróżować po najciekawszych miejscach wyspy, ale damy się też skusić na wypoczynek na jednej z najpiękniejszych plaż świata!                                                                                                                             Oddamy się słodkiemu lenistwu na mięciutkim piasku, gdzie szafirowe fale Morza Karaibskiego będą lizać nam stopy. A dookoła rajska scenografia, którą Bóg ustawił, gdy miał dobry humor i wyjątkową wenę twórczą.

Podczas naszej wycieczki na Kubę nie pominiemy pięknych historycznych miast i ich zabytków – zwiedzimy zamki, kościoły i „antypirackie” twierdze. Zapoznamy się z historią i tradycją uprawy cukru trzcinowego; będziemy oglądać ciągnące się po horyzont plantacje tytoniu i trzciny. Może wejdziemy do jakiejś jaskini i poszukamy ukrytych skarbów?


W czasie wycieczki nieraz zachwycimy się fascynującym kubańskim krajobrazem, w którym dominującym kolorem jest zieleń we wszystkich możliwych odcieniach, przepięknie kontrastująca z niezmąconym błękitem nieba. Góry, doliny, wąwozy i wodospady ucieszą nasze oczy i będą pięknie pozować do fotografii. Odwiedzimy parki narodowe i rezerwaty przyrody, które skrywają nie tylko legendarne skarby piratów, ale przede wszystkim niewiarygodne perły fauny, flory i krajobrazu. Popłyniemy na okoliczne wyspy, nacieszymy oczy baśniowym światem rafy koralowej. Zwiedzając Hawanę, poznamy bliżej zwyczaje i sposób życia mieszkańców. Zagubimy się wśród historycznych ulic Starego Miasta, wsłuchamy się w rytm tego naprawdę niezwykłego miejsca, wtopimy się w jego cudowną atmosferę… Będziemy poznawać i wypoczywać. Kontakt z historią, kulturą i ludźmi przede wszystkim, ale także pływanie, nurkowanie, opalanie. Bo być w jakimś miejscu naprawdę, to spróbować na chwilę stać się jego częścią, przytulić się do lokalnej rzeczywistości i przeżyć piękną przygodę.


Wyprawa na Kubę to podróż pełna słońca i radości. Wrócimy wypełnieni mnóstwem pozytywnej energii i dobrymi wspomnieniami i wielu z nas niejednokrotnie zatęskni za „wyspą jak wulkan gorącą”, i wielu będzie chciało tu wrócić, gdyż jest to miejsce naprawdę wyjątkowe.

DA-409

ARCHIPELAG FIDŻI

Magiczny Świat Oceanii

ARCHIPELAG FIDŻI - Magiczny Świat Oceanii 0 10 dni
DA-372

ARMENIA

Pełnym tchem!

ARMENIA - Pełnym tchem! 0 9 dni
DA-405

AUSTRALIA i NOWA ZELANDIA

Perły Antypodów

AUSTRALIA i NOWA ZELANDIA - Perły Antypodów 1 985 EUR 23 dni
AN-104

BOTSWANA, ZIMBABWE, RPA

Delta, Chobe & Kruger

BOTSWANA, ZIMBABWE, RPA - Delta, Chobe & Kruger GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 13 dni
DA-303

CHINY EGZOTYCZNE

Sekrety Azji

CHINY EGZOTYCZNE - Sekrety Azji 1 160 EUR 12 dni
DA-301

CHINY KLASYCZNE

Cesarskie Skarby

CHINY KLASYCZNE - Cesarskie Skarby 1 290 EUR 11 dni
DA-302

CHINY KLIMATYCZNE

Magia Orientu

CHINY KLIMATYCZNE - Magia Orientu 1 180 EUR 14 dni
DA-304

CHINY POŁUDNIOWE

Etniczne Ścieżki

CHINY POŁUDNIOWE - Etniczne Ścieżki 1 690 EUR 21 dni
AN-111

KENIA, TANZANIA, MALAWI, ZAMBIA, ZIMBABWE

East African Adventure

KENIA, TANZANIA, MALAWI, ZAMBIA, ZIMBABWE - East African Adventure GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 21 dni
AN-112

KENIA, UGANDA

Masai Mara & Gorillas

KENIA, UGANDA - Masai Mara & Gorillas GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 14 dni
AN-113

MALAWI, ZIMBABWE, ZAMBIA, TANZANIA

Victoria Falls & Malawi

MALAWI, ZIMBABWE, ZAMBIA, TANZANIA - Victoria Falls & Malawi GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 11 dni
DA-324

MYANMAR (dawna Birma)

Tropami Złotych Klimatów

MYANMAR (dawna Birma) - Tropami Złotych Klimatów 1 670 USD 9 dni
AN-106

NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE

Desert & Delta

NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE - Desert & Delta GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 14 dni
AN-102

RPA

Garden Route

RPA - Garden Route GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 7 dni
AN-107

RPA, BOTSWANA, NAMIBIA, ZIMBABWE, ZAMBIA, MALAWI, TANZANIA

Delta to Dar es Salaam - North

RPA, BOTSWANA, NAMIBIA, ZIMBABWE, ZAMBIA, MALAWI, TANZANIA - Delta to Dar es Salaam - North GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 19 dni
AN-109

RPA, LESOTHO

Garden Route & Lesotho – North

RPA, LESOTHO - Garden Route & Lesotho – North GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 13 dni
AN-101

RPA, NAMIBIA

Desert Explorer

RPA, NAMIBIA - Desert Explorer GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 7 dni
AN-108

RPA, NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE

Cape Town to Victoria Falls – North

RPA, NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE - Cape Town to Victoria Falls – North GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 20 dni
AN-110

RPA, SWAZILAND, MOZAMBIK

Discover Mozambique

RPA, SWAZILAND, MOZAMBIK - Discover Mozambique GRUPA ANGLOJĘZYCZNA 14 dni
DA-323

TAJLANDIA

Tropami Skarbów Syjamu

TAJLANDIA - Tropami Skarbów Syjamu 660 USD 10 dni
DA-100

TANZANIA - KILIMANDŻARO

Na Dachu Afryki

TANZANIA - KILIMANDŻARO - Na Dachu Afryki 2 090 USD 9 dni
DA-358

Wyprawa do GRUZJI

Wznosząc Pochwalne Toasty

Wyprawa do GRUZJI - Wznosząc Pochwalne Toasty 0 12 dni
DA-353

Wyprawa do INDII

Poza czasem

Wyprawa do INDII - Poza czasem 0 12 dni
DA-202

Wyprawa na KUBĘ

Smak Rumu i Cygara

Wyprawa na KUBĘ - Smak Rumu i Cygara 0 16 dni

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy zapoznanie się z naszą  Polityką Prywatności.