AUSTRALIA i NOWA ZELANDIA

Perły Antypodów

1 985 EUR 23 dni

Zapraszamy na prawdziwą przygodę! Wyprawa do Australii i Nowej Zelandii zawiedzie nas aż na skraj świata! Będzie to podróż długa i intensywna, obfitująca w niezwykłe doznania i wspaniałe przygody.
Szlakiem dawnych osadników dotrzemy do egzotycznego świata, gdzie pod Krzyżem Południa żyją niezwykłe, nigdzie indziej niespotykane stworzenia – dziobate ssaki, nielotne papugi i pluszowe misie!

[ DA-405 ]
AUSTRALIA i NOWA ZELANDIA - Perły Antypodów AUSTRALIA i NOWA ZELANDIA - Perły Antypodów AUSTRALIA i NOWA ZELANDIA - Perły Antypodów
kliknij, aby powiększyć
1-2. WARSZAWA. Przelot do Australii.
3. SYDNEY
4. SYDNEY – BLUE MOUNTAINS – SYDNEY
5. SYDNEY – ALICE SPRINGS – MAC DONNELL RANGES
6. MAC DONNELL RANGES – KINGS CANYON
7. KINGS CANYON – AYERS ROCK
8. AYERS ROCK – MELBOURNE
9. MELBOURNE – WYSPA FILIPA – MELBOURNE
10. MELBOURNE – STAWELL
11. STAWELL – GRAMPIANY – PORT FAIRY
12. PORT FAIRY – MELBOURNE – CHRISTCHURCH
13. CHRISTCHURCH – KAIKOURA – CHRISTCHURCH
14. CHRISTCHURCH – QUEENSTOWN – TE ANAU
15. TE ANAU – MILFORD SOUND – QUEENSTOWN
16. QUEENSTOWN – AUCKLAND
17. AUCKLAND – WAITOMO – NATIONAL PARK
18. NATIONAL PARK – WHANGANUI – NATIONAL PARK
19. NATIONAL PARK – ROTORUA
20. ROTORUA
21. ROTORUA – COROMANDEL
22. COROMANDEL – AUCKLAND. Wylot do Polski.
23. LĄDOWANIE W WARSZAWIE

 

Potrzebujesz więcej informacji?

 

Zadzwoń

(+48) 576 566 888

 

Wyślij zapytanie

 

Wypełnij formularz kontaktowy
Dzień 1-2: WARSZAWA. Przelot do Australii.

Spotkanie na Lotnisku Chopina w Warszawie na trzy godziny przed planowanym odlotem. Odprawa paszportowo-bagażowa i wylot do Australii z przesiadkami w Europie i Azji.

Dzień 3: SYDNEY

Pobyt w Australii rozpoczniemy od poznania głównych atrakcji Sydney. W trakcie spaceru po CBD, czyli centrum miasta, zobaczymy między innymi Parlament, Anzac w Hyde Parku, Katedrę, Królewskie Ogrody Botaniczne i Chinatown. Zerkniemy na kolonialny pasaż w  reprezentacyjnym Gmachu Królowej Wiktorii i zatrzymamy się na chwilę przy Fontannie Archibalda. Czeka nas również sesja zdjęciowa przy słynnej budowli Opery. Następnie wybierzemy się katamaranem w rejs po Sydney Harbour, a wieczorem zagościmy w rozrywkowej części miasta – Darling Harbour.

Dzień 4: SYDNEY – BLUE MOUNTAINS – SYDNEY

Dziś wybierzemy się na wycieczkę w Góry Błękitne [Blue Mountains], gdzie wśród licznych atrakcji znajdziemy malownicze trasy spacerowe, wodospady, las eukaliptusowy, widokową kolejkę linową oraz jaskinie, które zaliczane są do najpiękniejszych w kraju.

Dzień 5: SYDNEY – ALICE SPRINGS – MAC DONNELL RANGES

Po przylocie do Alice Springs wyruszymy malowniczą trasą gór Mac Donnell Ranges w poszukiwaniu przygody w sercu rozgrzanego słońcem Interioru. Zatrzymując się m.in. nad billabongiem, jednym z legendarnych i charakterystycznych dla Australii akwenów z krystalicznie czystą wodą, która doskonale nadaje się na odpoczynek i orzeźwiającą kąpiel. Odwiedzimy Rozpadlinę Standleya i Kanion Ormistona. Nocleg planujemy na oryginalnym rancho urządzonym w stylu amerykańskiego Westernu i usytuowanym w romantycznym zakątku pod urwiskiem skalnym przy strumieniu.

Dzień 6: MAC DONNELL RANGES – KINGS CANYON

O poranku, kierując się do Królewskiego Kanionu [Kings Canyon], wyjedziemy odkrywać niewiarygodne miejsca przyrodnicze. Poczujemy autentyczne tchnienie legendarnego Outbacku, a po drodze zatrzymamy się w wybranym miejscu na krótką sesję zdjęciową. Nocleg w bazie turystycznej w naturalnej scenerii Ziemi Aborygenów.

Dzień 7: KINGS CANYON – AYERS ROCK

Kontynuując wyprawę pojedziemy do enklawy turystycznej w samym sercu australijskiego Outbacku. Czeka tam na nas tajemnicza atrakcja - Katatjuta, znana też pod nazwą Olgas. Poszukamy ścieżki wiodącej do zadziwiających formacji skalnych. Znajdziemy także najlepsze miejsce do podziwiania niezwykłego zachodu słońca przy zmieniających się barwach Ayers Rock – najsłynniejszego „Kamienia” na Ziemi, będącego jednocześnie największym monolitem.

Dzień 8: AYERS ROCK – MELBOURNE

Żegnając się z magiczną Ziemią Aborygenów udamy na lotnisko, skąd odlecimy do Melbourne. Po wylądowaniu wybierzemy się na spacer po zabytkowym centrum miasta oraz relaks w nastrojowym miejscu. Zobaczymy monumentalną architekturę kolonialną i wstąpimy do dzielnicy chińskiej Chinatown.

Dzień 9: MELBOURNE – WYSPA FILIPA – MELBOURNE

Czas na odkrywanie uroków pełnej atrakcji Wyspy Filipa.  Czekają tam na nas piękne piaszczyste plaże, misie koala, zadziwiające formacje skalne oraz sympatyczne kangury. Nadarzy się również sposobność obserwacji wyjątkowego zjawiska przyrodniczego jakim jest słynna Parada Pingwinów.

Dzień 10: MELBOURNE – STAWELL

Wcześnie rano wybierzemy się na „piknik pod wiszącą skałą” w okolicach filmowego Woodendu. Dalej podążymy trasą poszukiwaczy złota, podziwiając oryginalnie zachowaną architekturę z czasów pierwszych osadników. Odwiedzimy położoną u stóp Góry Aleksandra górniczą miejscowość Castlemaine, gdzie zobaczymy m.in. ratusz, bank, gmach sądu, targ miejski oraz zabytkowe hotele Midland i Imperial. Wstąpimy do ciekawej herbaciarni w Maldon i poznamy najciekawsze atrakcje miasta Ballarat. Nocleg w hostelu na trasie.

Dzień 11: STAWELL – GRAMPIANY – PORT FAIRY

O świcie wyruszymy na podbój Grampianów [Grampian National Park], osobliwego rezerwatu w południowej Australii. Wieczorem pojedziemy nad morze, gdzie przenocujemy w dawnej osadzie wielorybników Port Fairy.

Dzień 12: PORT FAIRY – MELBOURNE – CHRISTCHURCH

O poranku pospacerujemy po Port Fairy - największym niegdyś porcie Australii obsługującym przemysł wielorybniczy i zawdzięczającym swoją nazwę statkowi służącemu do połowów tych ogromnych ssaków. Wybierzemy się także w podróż przepiękną nadmorską trasą Great Ocean Road, zatrzymując się po drodze w najciekawszych miejscach wybrzeża. Wieczorem udamy się na lotnisko i polecimy na Nową Zelandię.

Dzień 13: CHRISTCHURCH – KAIKOURA – CHRISTCHURCH

Odkrywanie uroków Nowej Zelandii rozpoczniemy od wschodniego wybrzeża na Wyspie Południowej. Podążymy malowniczą trasą oceaniczną wzdłuż gór do Kaikoura. Relaksowe chwile odprężenia czekają na nas na półwyspie z zachwycającą panoramą gór i oceanu. Kontynuując nasze przygody popłyniemy na rejs oceaniczny w poszukiwaniu wielorybów i fok. Nocleg w klimatycznej rezydencji.

Dzień 14: CHRISTCHURCH – QUEENSTOWN – TE ANAU

Po powrocie do Christchurch, udamy się na lotnisko, aby „poszybować” do oryginalnej „Mekki Podróżniczej”, za jaką uchodzi Queenstown. Miasto to ulokowane nad jeziorem w urzekającej scenerii gór dla wielu turystów jest głównym celem podróży na Wyspie Południowej. W celu podziwiania zachwycających krajobrazów Fiordlandu będziemy kontynuować podróż do miasteczka Te Anau położonego nad jeziorem o tej samej nazwie i otoczonym majestatycznymi górami, których ośnieżone szczyty często odbijają się w tafli wody. Wieczorny spacer gwarnymi uliczkami i czas spełniony w klimatycznej restauracji przybliży nam sympatyczny nastrój tej turystycznej enklawy.

Dzień 15: TE ANAU – MILFORD SOUND – QUEENSTOWN

Dziś zaplanowaliśmy wycieczkę do wyjątkowo malowniczej górskiej krainy Fiordland, połączoną z rejsem po zachwycającym fiordzie Milford Sound - tam, gdzie wodospady wpadają do morza. W Alpach Południowych będziemy podziwiać kolejne piękne krajobrazy uwiecznione w filmie „Władca Pierścieni”.

Dzień 16: QUEENSTOWN – AUCKLAND

W trakcie krótkiego pobytu w klimatycznym miasteczku nadarzy się okazja poznania zabudowy w dawnym stylu kolonialnym, licznych sklepików, butików i knajpki serwujące wykwintne dania najrozmaitszych kuchni z różnych kontynentów. Później polecimy na Wyspę Północną do Auckland, największego miasta w Nowej Zelandii, będącego jednocześnie ogromnym portem jachtowym na Pacyfiku.

Dzień 17: AUCKLAND – WAITOMO – NATIONAL PARK

Dzisiaj wyjeżdżamy na południe w kierunku krainy Mordoru oraz bujnych lasów deszczowych nad rzeką Whanganui. Po drodze zatrzymujemy się przy Waitomo, aby poznać bliżej endemiczne klimaty Nowej Zelandii. Na nocleg udajemy się do miejscowości usytuowanej nieopodal dwóch z ośmiu fascynujących Great Walks - turystycznych szlaków słynnych w świecie.

Dzień 18: NATIONAL PARK – WHANGANUI – NATIONAL PARK

Szybką łodzią motorową popłyniemy rzeką Whanganui na spotkanie świata z Epoki Dinozaurów oraz  w poszukiwaniu tajemniczego "Mostu Donikąd". Lokalna sceneria pozwoli nam przenieść się na jakiś czas do zupełnie innego świata.

Dzień 19: NATIONAL PARK – ROTORUA

Z dziewiczych terenów Kraju Kiwi, przeniesiemy się do świata wulkanów. Podróżując widokową trasą wzdłuż jeziora Taupo poczujemy tchnienie filmowego Mordoru z „Władcy Pierścieni”. Naszym kolejnym celem jest kraina baśniowych rezerwatów geotermalnych i miasta Rotorua. Miejscowość ta jest wymarzonym celem podróży każdego turysty. Po drodze zatrzymamy się na zdjęcia przy Wodospadzie Huka.

Dzień 20: ROTORUA

W tym dniu planujemy wycieczkę do najciekawszych atrakcji w okolicach Rotorua - miasta, które jest główną wizytówką kraju i cieszy się największą popularnością, zarówno wśród turystów jak i tubylców. Odwiedzimy rezerwat geotermalny Wai-o-Tapu, dawną wioskę Te Wairoa, nazywaną „Pompejami” Nowej Zelandii oraz magiczny Czerwony Las.

Dzień 21: ROTORUA – COROMANDEL

Kontynuując naszą przygodową podróż pojedziemy piękną trasą widokową na półwysep Coromandel. Po drodze będziemy przejeżdżać blisko regionu, którego krajobrazy posłużyły jako sceneria wioski Hobbitów i baśniowej krainy Śródziemie, znanej z filmu „Władca Pierścieni”. W Driving Creek wyruszymy na przejażdżkę kolejką wąskotorową trasą wiodącą przez endemiczny busz, wiadukty i tunele. Zatrzymamy się w punktach widokowych z rozległą panoramą dziewiczego wybrzeża Pacyfiku. Wąską ścieżką pójdziemy odnaleźć unikatowe paprocie drzewiaste przywołujące na myśl epokę dinozaurów. Krajobrazowym szlakiem wiodącym wzdłuż wybrzeża, powędrujemy do Cathedral Cove - fascynujących klifowych skał. Po drodze miniemy cudowne plaże i zatoczki. Odpoczniemy w romantycznym miejscu.

Dzień 22: COROMANDEL – AUCKLAND. Wylot do Polski.

Czas na ostatnie zakupy, a następnie przed pożegnaniem z Nową Zelandią wybierzemy się na rajskie wzgórze Eden wznoszące się na wysokość prawie 200 metrów w samym sercu Auckland. Z góry rozciąga się zdumiewająca rozległa panorama miasta, krateru wygasłego wulkanu, jak również licznych stożków wulkanicznych i oceanicznych wysepek.Odwiedzimy też największy nowozelandzki port jachtowy Pacyfiku. Na koniec transfer na lotnisko i powrotna podróż lotnicza do Europy.

Dzień 23: LĄDOWANIE W WARSZAWIEDragon Adventures zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności realizacji elementów programu.    W zależności od zarezerwowanych przelotów, program pierwszego i ostatniego dnia wyprawy może  ulec modyfikacjom. 

Ceny i proponowane terminy
Kod wyprawy Ilość dni Termin Cena Dopłata do jedynki
DA-405/03 23 dni 11.11.2017 - 03.12.2017 1 985 EUR 760 EUR
Orientacyjna cena wyjazdu w PLN po aktualnym kursie NBP: 8 836,03 PLNGRUPA: 9-11 uczestników +  pilot


ZAWARTE W CENIE
- 20 noclegów w nastrojowych pensjonatach i rezydencjach turystycznych
- 5 przelotów lokalnych na trasach: Sydney – Alice Springs, Ayers Rock – Melbourne, Melbourne – Christchurch, Christchurch – Queenstown, Queenstown - Auckland
- przejazdy wynajętymi i kursowymi środkami transportu
- zwiedzanie zgodnie z programem
- opieka licencjonowanego polskiego pilota podczas realizacji programu w Australii i Nowej Zelandii
- ubezpieczenie podróżne: koszty leczenia 30 000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków 4 000 EUR, bagaż podróżny 400 EUR


NIE ZAWARTE W CENIE
- przelot z/do Polski
- posiłki i napoje do posiłków (orientacyjny koszt: 600 EUR/os)
- opłaty wstępu do zwiedzanych miejsc turystycznych (orientacyjny koszt: 450 EUR/os)
- płatne atrakcje dodatkowe
- wydatki natury osobistej
- inne świadczenia nie wymienione powyżej


UWAGI O PRZELOTACH
Orientacyjny koszt przelotu na trasie Warszawa ~ Sydney i Auckland ~ Warszawa, wraz z podatkami i opłatami lotniskowymi wynosi około 5 000 PLN.


INFORMACJE DODATKOWE
wiza:  Australia: TAK (bezpłatna); Nowa Zelandia: NIE
obowiązkowe szczepienia: NIE


WARUNKI PŁATNOŚCI
Opłata rezerwacyjna 200 EUR/os - płatna po podpisaniu umowy.
Zaliczka 800 EUR/os - płatna po potwierdzeniu realizacji imprezy.
Pozostała należność płatna w trakcie trwania wyprawy – trzeciego dnia, po przylocie do Sydney.
Przyjmujemy wpłaty na konto walutowe lub równowartość w trzeciego dnia PLN po kursie sprzedaży NBP z dnia wpłaty.

 

TROPAMI MIEJSC NIEZWYKŁYCH ...


PODRÓŻNIKOM PREFERUJĄCYM BARDZIEJ AKTYWNĄ FORMĘ SPĘDZANIA CZASU ORAZ PASJONATOM ODKRYWANIA
FASCYNUJACYCH KLIMATÓW, POLECAMY RÓWNIEŻ:
 

[+] wjazd na wieżę SYDNEY TOWER EYE z platformą widokową (koszt: 27 AUD/os)
- - - - - - - - - - - - -
[+] SCENIC WORLD – wycieczka do świata magicznych krajobrazów natury, endemicznych ścieżek, wodospadów, grot; podróż najbardziej stromą na świecie kolejką torową (koszt: 39 AUD/os)
- - - - - - - - - - - - -
[+] traperska wyprawa do KANIONU FINKE I PALMOWEJ DOLINY w poszukiwaniu Miasta Widma i Rajskiego Ogrodu ukrytego za eukaliptusowym zagajnikiem (koszt: 100 AUD/os, 5-6h)
[+] lot widokowy nad Królewskim Kanionem [Kings Canyon] (koszt: 145 AUD/os, 15 min lub 275 AUD/os, 30 min)
UWAGA: Konieczne wcześniejsze zgłoszenie i rezerwacja.

- - - - - - - - - - - - -
[+] wieczorne BARBEQUE w stylu aborygeńskim (koszt: 115 AUD/os)
UWAGA: Konieczne wcześniejsze zgłoszenie i rezerwacja.

- - - - - - - - - - - - -
[+] EUREKA/ SKYDECK EXPERIENCE – podziwianie panoramy metropolii z drapacza chmur (koszt: 20 AUD/os)

- - - - - - - - - - - - -
[+] MORSKI REJS połączony z obserwacją wielorybów (koszt: 125 AUD/os)
UWAGA: Konieczne wcześniejsze zgłoszenie i rezerwacja.

- - - - - - - - - - - - -
[+] wyprawa na PÓŁWYSEP BANKSA [Banks Peninsula] do francuskiej osady Akaroa trasą malowniczych zatok i sielskich krajobrazów (koszt: 30 NZD/os)
UWAGA: Możliwość realizacji tej atrakcji jest uzależniona od godzin połączeń lotniczych z Christchurch
- - - - - - - - - - - - -
[+] REJS po jeziorze alpejskim i wizyta w bajecznej, endemicznej GROCIE z poziemnym wodospadem i komnatą świetlików (koszt: 85 NZD/os, 2h)

- - - - - - - - - - - - -
[+] wycieczka do KANIONU SZYPRA [Skipper’s Canyon] śladami poszukiwaczy złota (koszt: 185 NZD/os)
UWAGA: Możliwość uwzględnienia tej atrakcji zależy od godziny przelotu z Queenstown do Auckland zaplanowanego na ten dzień

- - - - - - - - - - - - -
[+] rafting jedną z rzek: SHOTOVER (III-V st./ok. 2h) lub Kawarau (II-IV st./ok. 2h) Obie znane są z filmu „Władca Pierścieni”, jako „Wielka Rzeka Anduin” (koszt: 180 NZD/os)
UWAGA: Konieczne wcześniejsze zgłoszenie i rezerwacja.

- - - - - - - - - - - - -
[+] zwiedzanie GROTY ŚWIETLIKÓW połączone z rejsem podziemną rzeką (koszt: 55 NZD/os, 30 min)
UWAGA: Istnieje możliwość zwiedzania większej ilości jaskiń przy dokonaniu odpowiedniej wcześniejszej rezerwacji. Bliższe informacje dostępne są u nas w biurze.

- - - - - - - - - - - - -
[+] Spotkanie z ptakiem KIWI oraz innymi endemicznymi zwierzętami Nowej Zelandii w ośrodku przyrodniczym „Kiwi House” (koszt: 25 NZD/os, 30 min)

- - - - - - - - - - - - -
[+] SPŁYW KAJAKOWY w krainie endemicznych krajobrazów (koszt: 75 NZD/os, 2 godz.)
UWAGA: Konieczne wcześniejsze zgłoszenie i rezerwacja.

- - - - - - - - - - - - -
[+] TONGARIRO CROSSING – trekking najsłynniejszym w świecie jednodniowym górskim szlakiem wulkanów, który jest częścią jednego z nowozelandzkich Great Walks (koszt: 60 NZD/os, 9-10h)
Uwaga: zalecamy dokonanie wcześniejszej rezerwacji w celu zagwarantowania dostępności wolnych miejsc we właściwym terminie.

- - - - - - - - - - - - -
[+] lot widokowy nad drzemiącym wulkanem TARAWERA (koszt: 250 NZD/os, 30 min)

- - - - - - - - - - - - -
[+] WROTA PIEKIEŁ - spacer po rezerwacie pełnym bulgocących błotek i rozmaitych geotermalnych zjawisk (koszt: 40 NZD/os, 45min),
UWAGA: Istnieje możliwość skorzystania ze zdrowotnych kąpieli siarkowych i błotnych w lokalnym spa zgodnie z cennikiem dostępnym u nas w biurze.

- - - - - - - - - - - - -
[+] WIECZÓR MAORYSKI - udział w widowiskowym pokazie kultury maoryskiej: przybycie wojowników w tradycyjnych haka, występy, tańce, śpiewy i obyczaje, uczta hangi, wieczorny spacer do oryginalnej wioski w poszukiwaniu świetlików (koszt: 115 NZD/os, 1h30)

- - - - - - - - - - - - -
[+] HOBBITON – wizyta na farmie nowozelandzkiej, na której powstawały sceny do filmu „Władca Pierścieni” (koszt: 79 NZD/os, 2h)

- - - - - - - - - - - - -
[+] wjazd na wieżę telewizyjną SKY TOWER, która jest najwyższą konstrukcją na południowej półkuli (koszt: 29 NZD/os., 45 min)
UWAGA: Dla osób otwartych na mocniejsze wrażenia istnieje możliwość zorganizowania wysokościowych rozrywek ekstremalnych typu SKYWALK (130 NZD/os.) lub SKYJUMP (195 NZD/os.). Bliższe informacje dostępne są u nas w biurze.

Polecamy
Wyprawa do INDII - Poza czasem
Wyprawa do INDII
Termin:
Długość wyprawy: dni
ARMENIA - Pełnym tchem!
ARMENIA
Termin:
Długość wyprawy: dni
Wyprawa na KUBĘ - Smak Rumu i Cygara
Wyprawa na KUBĘ
Termin:
Długość wyprawy: dni

Zapraszamy na prawdziwą przygodę! Wyprawa do Australii i Nowej Zelandii zawiedzie nas aż na skraj świata! Będzie to podróż długa i intensywna, obfitująca w niezwykłe doznania i wspaniałe przygody.
Szlakiem dawnych osadników dotrzemy do egzotycznego świata, gdzie pod Krzyżem Południa żyją niezwykłe, nigdzie indziej niespotykane stworzenia – dziobate ssaki, nielotne papugi i pluszowe misie!

Wycieczka do Australii i Nowej Zelandii oszołomi nas i zachwyci! Poznamy baśniowy świat nowozelandzkich krajobrazów, jedynych miejsc na świecie, gdzie można odtworzyć, w wyobraźni lub w filmie, krainy Elfów i Hobbitów, gdzie mgły groźnego Mordoru unoszą się nad nagimi skałami a magiczne jeziora odbijają ośnieżone szczyty!
Nigdzie indziej nie zobaczymy paproci drzewiastych i gejzerów sięgających nieba! Nigdzie indziej nie zobaczymy ogromnych drzew kauri. Zarówno w Nowej Zelandii, jak i Australii spotkamy wiele endemicznych gatunków roślin i zwierząt.
Antypody to świat odizolowany od innych lądów i stosunkowo niedawno zasiedlony przez białego człowieka. Będziemy szukać śladów pierwszych osadników, poznawać miasteczka niezmienione od czasów Gorączki Złota, odnajdować pozostałości niechlubnej więziennej historii z czasów, gdy Koniec świata był miejscem zsyłania przestępców. Poszukamy też śladów dawnych kultur – aborygeńskiej i maoryskiej. Poznamy tradycje i zwyczaje pierwotnych ludów zamieszkujących Najdalsze Brzegi Świata.
Powędrujemy górskimi szlakami i popłyniemy rwącymi rzekami. Odkryjemy rajskie plaże, których piękno przekracza wszelkie wyobrażenia. Poznamy współczesność Antypodów – oszałamiająco piękne, nowoczesne i czyste miasta, w których drapacze chmur sąsiadują z przepiękną architekturą kolonialną.
Przyjrzymy się z bliska największym morskim ssakom – wielorybom i orkom, a może nawet uda nam się popływać w towarzystwie delfinów!
Nie sposób w kilku słowach opisać wszystkich atrakcji, jakie czekają nas na Antypodach!
Będzie to podróż aktywna, wymagająca nieco wysiłku i dostarczająca adrenaliny. Chętni będą mogli się wspinać, wyruszać na trekkingi, skakać na bungee, wiosłować.
Na Antypodach jest tyle do zobaczenia, że czas, jaki tam spędzimy i tak wyda się zbyt krótki… Z pewnością żal nam będzie opuszczać te baśniowe krainy na Końcu Świata…

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy zapoznanie się z naszą  Polityką Prywatności.